Během 90 minut, co společně prožijeme si vyzkoušíte nebo prohloubíte vlastní jógovou praxi. Jóga, kterou se zaobírám je hlavně hathajóga, což je má specializace, ale postupně přidávám i vinyasu, slow flow, ale i prvky z powerjógy. Zahájíme úvodní relaxací, protažením, Pozdravem Slunci, procítěním dechu v jednotlivých ásanách a závěrečnou meditací. Každá hodina je věnována určitému tématu nebo zaměření se na určitou čakru a témata s ní spojené.


Dospělí ... 150 Kč
Senioři, studenti, děti ... 120 Kč
Permanentka (10 lekcí) ... 1300/1000 Kč
Z každé odcvičené hodiny přispějete 10 Kč  pro zvířátka v Brněnském útulku.


Každé pondělí 18-19:30, Centrum Manaia, Riegrova 6, Brno-Královo Pole,  www.manaiaweb.cz
Každá středa 18:15-19:45, Bosa Integrované centrum volného času, Ostopovická 29, Brno-Bosonohy, www.bosabrno.cz


Pohodlné oblečení, ve kterém se budete sami cítit dobře. Karimatku na cvičení jógy (na trhu jsou k dispozici různé druhy, cenově se můžete pohybovat od 300 korun nahoru, na internetu naleznete spoustu různých značek). Pokud zrovna nemáte, nevadí, vozím s sebou vždy pár k dispozici. Cvičí se obvykle na boso. K dispozici jsou deky a polštářky pro meditaci. Můžete si přibalit ručník jako pomůcku, případně jógový blok, vlastníte-li.


Čeká Vás 1,5 hodiny jógy, kde si jak odpočinete, tak protáhnete tělo, projdete si různá dechová cvičení a zklidníte svou mysl. Hodiny jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak pokročilé, jsou k dispozici variace jednotlivých pozic a hodina je přizpůsobena úrovni jednotlivých účastníků. Hodina se může protáhnout, pokud je součástí hodiny jóga nidra (hluboká jogínská meditace).


V případě, že máte nějaká zdravotní omezení, trpíte vysokým/nízkým krevním tlakem, jste po úraze, operaci a nebo se léčíte s nějakou jinou nemocí, dejte mi předem vědět. V případě, že jste těhotná doporučila bych Vám vyhledat si kurz jógy pro těhotné a pokračovat s lektorkou, která se specializuje na těhotenskou jógu. Každopádně máte vždy možnost si přijít hodinu zdarma vyzkoušet a rozhodnout se, jestli Vám lekce sedí a chcete-li pokračovat. Vždy se s kamarádkou jogínkou dohadujeme, jestli je třeba tolik různých instruktorů a různých typů jógy, já si myslím, že ano, že je to proto, aby si každý našel styl, který mu sedí, a taky, aby každý lektor mohl učit styl, který pro změnu sedí jemu. Jóga je také o sebepoznání, a je také na Vás, jak moc se budete chtít do poznávání sebe sama ponořit. Každopádně základním pravidlem zůstává, že jóga je o NENÁSILÍ.