TÉMA: 7.ČAKRA – SAHASRÁRA

05.03.2017 11:07

8. Jógově-komunikační seminář na téma „Čakrové Výzvy“
Centrum Bosa, Brno-Bosonohy, Ostopovická 29
Neděle 13. listopadu 2016 od 9 hodin


TÉMA: 7.ČAKRA – SAHASRÁRA

(doba trvání  zhruba 5 hodin, bude rozděleno do dvou samostatných částí, možno absolvovat jednotlivé části samostatně a nebo všechny najednou)


Co Vás čeká?
Čekají Vás tři samostatné části plné cvičení, meditace, povídání o čakrách a taky nahlédnutí do Vašeho nitra pomocí karet Points of You. V první části navážeme a budeme pokračovat tentokrát čakrou sedmou, zacvičíme si tematicky na posílení dané oblasti, v další části budeme meditovat (plná jogínská meditace – JÓGA NIDRA). A ve třetí části si budeme více povídat o tématech, které máme se sedmou čakrou spojeny a budeme si hrát, poznávat sebe sama a hledat odpovědi na naše otázky.

Co si vzít sebou?
Přineste si hlavně otevřenou mysl a dobrou náladu, podložku na cvičení (deky a polštáře jsou k dispozici), pohodlné oblečení na cvičení. Malé občerstvení bude nachystáno, psací potřeby taktéž a s sebou si ještě odnesete sedmou část skript o čakrách, kde si přirozeně můžete připisovat vlastní zkušenosti a poznatky. Tento seminář je součástí série, takže s každým dalším kouskem si můžete přijít prozkoumat hloubky vlastní duše, podle toho, co Vás zajímá. Není nutné absolvovat celou sérii, ale určitě může být přínosné, když budete mít kompletní přehled. Není nutno se nějak extrémně připravovat. Seminář je vhodný pro kohokoliv, kdo se jógou nebo osobním rozvojem zaobírá.

Cílem série seminářů bude se zamyslet nad výzvami energetických center našeho těla a přijít na to, jak si s nimi poradit a jak z překážek vytvořit stupínky vedoucí nás na naši cestě dál a výš.

1.    ČAKRA: STRACH (OBAVY) 12. března 2016
2.    ČAKRA: VINA (OBVIŇOVÁNÍ SE) 2. dubna 2016
3.    ČAKRA: HANBA (OSTUDA, PONÍŽENÍ) 21. května 2016
4.    ČAKRA: ŽAL (LÍTOST, SEBELÍTOST) 30. července 2016
5.    ČAKRA: LŽI (POCHYBNOSTI, NEGATIVNÍ MYŠLENÍ, OBELHÁVÁNÍ SE) 24. září 2016
6.    ČAKRA: ILUZE (OČEKÁVÁNÍ, STAVĚNÍ VZDUŠNÝCH ZÁMKŮ)  16. října 2016
7.    ČAKRA: PŘIPOUTANOST (SILNÁ NÁKLONNOST, ZÁVISLOST)  13. listopadu  2016

Co můžete očekávat:

SETKÁNÍ SE SEBOU SAMOTNÝM A TAKÉ S NÁZORY TĚCH DRUHÝCH
PONOŘENÍ SE DO HLOUBEK VLASTNÍHO NITRA
POZNÁNÍ JINÉHO ÚHLU POHLEDU ZPROSTŘEDKOVANÉHO NÁZORY DRUHÝCH (ZRCADLO)
MEDITACI A RELAXAČNÍ CVIČENÍ

Koučovací hra Points of You (www.points-of-you.com) je pomůckou pro osobní rozvoj s tradicí od roku 2006. Za vývojem hry stojí Efrat Shani a Yaron Golan dva nadšenci a koučové z Izraele. Jejich cesta byla náročná, ale výsledek stojí za to. Mezi hlavní hodnoty hry patří: Průzkum sebe sama, Nečekané, ale přesné, Sen, Oddanost,  a také Izraelské slovo Thacheless, které vyjadřuje řekněme koncepční přístup - to, že za vším tím naším sněním, snažením a zkoumáním je vlastně excelovská tabulka, která vše zaznamenává a je třeba jak dělat, tak se občas i zastavit a podívat se, jak jsme na tom.

Takže pokud jste si ještě nezapomněli hrát, přijďte se podívat na svůj svět z pohledu obou vašich mozkových hemisfér a taky hemisfér Vašich „zrcadel“ a mrkněme na svůj život z různých úhlů pohledu.

CENA JEDNOTLIVÝCH ČÁSTÍ:
Jógínské ranní protažení:                         200 Kč
Jóga nidra (jogínský způsob spánku, relaxace a uvolnění):     100 Kč
Tematické zamyšlení s kartami POY:                 200 Kč
(zvýhodněná cena pro absolvování všech části:             400 Kč

Své místo si prosím rezervujte přímo osobně u mne, telefonicky, mailem a nebo rovnou na stránkách.
Bára Bělová, barabbb@gmail. com, 604176398, www.bajajoga.cz